Zespół Placówek Wsparcia Stowarzyszenia "17-tka"
Mariusz Wiśniewski – dyrektor Zespołu Placówek Wsparcia Stowarzyszenia "17-tka";
Angelika Sosnowska – pracownik biura, specjalista ds. kadrowo-księgowych;
Placówka Wsparcia Dziennego "Klub 17-tka"
Lucyna Kot - wychowawca, lider zespołu;
Iwona Marcol - wychowawca;
Iwona Wietrzyk - wychowawca;
Aurelia Woronowicz – wychowawca;
Elżbieta Szubarczyk – pracownik obsługi;
Placówka Wsparcia Dziennego "Centrum"
Anna Nosiadek - wychowawca, lider zespołu;
Kamila Literacka - wychowawca;
Placówka Wsparcia Dziennego "Nowiny"
Barbara Kasprzyk - wychowawca
Weronika Szyrocka - wychowawca
Placówka Wsparcia Dziennego "Niewiadom"
Aleksandra Szczotok - wychowawca, lider zespołu;
Martyna Oleś - wychowawca;
Aleksandra Dziwoki - wychowawca;
Młodzieżowy Klub Środowiskowy "Maszkeciarnia"
Patrycja Broda – wychowawca;
Karina Chroboczek – wychowawca;
Dorota Pisarczyk – wychowawca;
Tomasz Wiśniewski - animator;
Grzegorz Głupczyk - animator;
Program Pedagogiki Ulicy "Ekipa z Placu"
Kamil Szumiak - pedagog ulicy
Agata Głupczyk - pedagog ulicy
Kinga Sobik - pedagog ulicy
Klub Integracji Społecznej
Katarzyna Szlachta - Kierownik Klubu Integracji Społecznej;
Tomasz Wiśniewski - lider KIS
Dorota Ciach - lider KIS;
Rybnicki Bank Drugiej Ręki:
Tomasz Wiśniewski – koodrynator;
Grzegorz Głupczyk – koordynator;
Mariusz Wiśniewski – koordynator;
Kamil Szumiak - koordynator;
Pracowali w „17-tce”:
Aleksandra Strzebińczyk - Kierownik Klubu Integracji Społecznej (2013 - 2016)
Mirosława Gawliczek - lider KIS (2013 - 2016)
Wojciech Zippel - lider KIS (2013-2016)
Donata Liberacka - psycholog (2013 - 2015)
Dagmara Metel - psycholog (2013 - 2015)
Damian Słomski - prawnik (2013 - 2015)
Paweł Wojtas - prawnik (2013 - 2015)
Katarzyna Beszczyńska - doradca zawodowy (2013 - 2015)
Barbara Boryń - terapeuta uzależnień (2013 - 2015)
Katarzyna Duźniak - terapeuta uzależnień ( 2013 - 2015)
Ewelina Arendarska - terapeuta uzależnień (2013 - 2014)
Łukasz Trzebunia - ratownik medyczny (2013 - 2015)
Mateusz Orynkiewicz - ratownik medyczny (2014 - 2015)
Daniel Schuchmielski - opiekun koła muzycznego (2013 - 2015)
Kinga Szulik - Pomykoł - pedagog ulicy (2010 - 2015)
Joanna Węgrzyk - pedagog ulicy (2011 - 2012)
Ksenia Szulik – psycholog (2010 – 2012)
Aleksandra Gruszka – psycholog (2010 – 2012)
Marzena Saskowska – wychowawca (2002 – 2005)
Izabela Zalewska - lektor języków obcych (2010 – 2012)
Paweł Wojtas – doradca prawny (2013)
Sylwia Janicka – wychowawca (2002 – 2007)
Sabina Prus – wychowawca (2002 – 2007)
Katarzyna Lasek – wychowawca (2002 – 2003)
Anna Filiks (Ochwat) – wychowawca (2003 – 2004)
Anna Szymura – wychowawca (2003 – 2011)
Laura Kacica – wychowawca (2004 – 2010)
Grażyna Kumek – wychowawca (2010 – 2011)
Katarzyna Grzywna (Kasińska) – wychowawca/ pedagog ulicy (2007 – 2010)
Barbara Podleśny – wychowawca/ pedagog ulicy (2006 – 2010)
Anna Gitner – wychowawca (2012)
Izabela Przeliorz – wychowawca (2010 – 2011)
Renata Kuczaty (Raszka) – psycholog (2010 – 2012)
Karina Żołobowska – pielęgniarka (2007 – 2008)
Jolanta Szymańska – pielęgniarka (2002 – 2005)
Adriana Załoga – pielęgniarka (2005 – 2006)
Justyna Musioł – pielęgniarka (2006)
Sabina Lasok – Chwiedoruk – psycholog / terapeuta (2010)
Jolanta Kałuża – logopeda (2010 – 2013)
Bernadeta Lampert – terapeuta uzależnień (2010 – 2011)
Joanna Wrócel - wychowawca